Naše Menu

Objav svet plný rozmanitých chutí, ktore vyživujú nielen tvoje telo ale aj uspokoja tvoj apetít. Či už hľadáš niečo pe zvýšenie energie, regeneráciu po tréningu alebo jednoducho zdravé a rýchle občerstvenie, máme pre teba to perfektné riešenie.

Od našich obľúbených signature či po premium shakes, naše menu spĺňa všetky chuťové preferencie a diétne potreby.

K dispozícii sú vegánske, keto, bezlepkové a bezmliečne možnosti, aby si každý mohol vychutnať naše shakes bez pocitu viny.

Shakes

Základom sú prvotriedne ingrediencie

V Shake Theory veríme, že vysokokvalitné ingrediencie sú základom každého poriadného shake-u. Všetky naše produkty sú vyrábané s použitím vysoko kvalitných surovín ako napríklad rastlinné mlieko, proteínové prášky, superpotraviny, či čerstvé orechové maslá vyrábané priamo u nás.

Každá ingrediencia je starostlivo vybraná pre svoju nutričnú hodnotu a chuťový profil, čo zaisťuje, že každý dúšok dodá explóziu chuti a dobroty.

Aj keď uprednostňujeme lokálnu a organickú prrodukciu, naše orechy dovážame až zo Stredného východu aby sme ti zabezpečili tie najkvalitnejšie ingrediencie.

Odborne spracované

Náš skúsený tím Shake Artistov sa venuje príprave každého shake-u s precíznosťou a starostlivosťou.

Spájajú umenie a vedu, aby vytvorili dokonalú rovnováhu chutí, textúr a živín v každom pohári.

Vďaka našim rozsiahlym znalostiam a vášni pre zdravý život sú všetci v našom tíme vždy pripravení odporučiť ti shake prispôsobený tvojim potrebám a cieľom. Radi ti takisto zodpovedáme na akékoľvek otázky ohľadom jednotlivých ingrediencií a zdravom životnom štýle.

Pridaj sa k našej komunite

Sme viac než len nejaký smoothie bar; sme živá komunita, ktorá oslavuje zdravú výživu, šport, a duševné zdravie.

V srdci Bratislavy sme preto vytvorili príjemné prostredie, kde sa ľudia môžu stretávať, zdieľať svoje príbehy a navzájom sa inšpirovať k zdravšiemu životu.

Navštív nás dnes

Pridaj sa k nám v nákupnom centre Nivy a vydaj sa na úžasnú cestu chuti a pohody.

Náš usmievavý tím ťa s radosťou privíta a prevedie naším menu.

FYI - Tvoje zdravie a spokojnosť sú našimi najvyššími prioritami.

Lokalita